Pierwszy przegrany sparing

W sobotnim dość dziwnym meczu ponieśliśmy pierwszą sparingową porażkę. Obie drużyny grały w niepełnym (10-osobowym) składzie i to było widoczne. Nasza drużyna zagrała ten mecz 3 wysoko ustawionymi obrońcami czego wynikiem było bardzo dużo okazji sam na sam drużyny z Pustyn (6 na 9 bramek padło w sytuacji 1 na 1 lub nawet 2 na 1) - raz za razem nadziewaliśmy się na kontry polegające na przerzucaniu piłki za naszych obrońców. Jednak ilość straconych bramek to jedno a druga sprawa jest taka, że choć trudno w to uwierzyć i tak ten mecz powinniśmy wygrać i to bez większych problemów bo wykorzystaliśmy mniej niż 1/3 samych tylko 100% okazji. Ten brak szczęścia i niemoc strzelecka momentami były bardzo frustrujące. Choć z gry byliśmy lepsi, momentami przeważaliśmy wyraźnie to jednak piłka nożna jest dyscypliną, w której liczy się "to co w sieci" i tą skuteczność musimy szybko poprawić.

Za tydzień ostatni test przed ligą (przeciwnikiem będzie drużyna LKS "Iwełka" Iwla) i dobrze by było pozytywnie zakończyć przygotowania i tydzień później w dobrych humorach wyruszyć do Wesołej aby powalczyć o pierwsze wiosenne ligowe punkty.