Juniorzy nie zagrają, Seniorzy z Rogami

Jutrzejszy mecz juniorów został odwołany z powodu wycofania drużyny KS "Florian" Rymanów Zdrój z rozgrywek - najbliższy mecz juniorów dopiero 20.05.2017 z drużyną Polonia Kopytowa.

W niedzielę 7.05.2017 o godzinie 15:00 seniorzy KKS-u podejmą również na własnym stadionie drużynę LUKS "Burza" Rogi, która niespodziewanie przegrała w środowym spotkaniu z LKS Lubatowa 3:1 i będzie chciała za wszelką cenę wywieźć 3 punkty z Komborni. Czy naszym zawodnikom po wygranej w Pustynach uda się przeciwstawić "Burzy" i osiągnąć korzystny wynik w tym spotkaniu? Zadanie na pewno nie będzie łatwe, jednak jak najbardziej możliwe. W tej lidze każdy może wygrać / przegrać z każdym. Mecz poprowadzą: Rak Sławomir, Dykas Jan, Majewski Konrad.

Zapraszamy kibiców do liczniejszego dopingowania naszych drużyn.