Derby z Korczyną

W sobotę czeka nas spotkanie derbowe drużyny juniorów młodszych. Na stadion do Komborni zawita KS "Kotwica" Korczyna zajmująca jak do tej pory ostatnie miejsce w ligowej tabeli - jako jedyna drużyna nie zdobyła nawet punktu w dotychczasowych trzech meczach, strzeliła 6 a straciła 13 bramek. Nasza drużyna rozegrała cztery mecze i ich bilans to jedno zwycięstwo, jeden remis, dwie porażki bilans bramkowy 8 strzelonych, 12 straconych. Cztery punkty dają obecnie 6 miejsce w ligowej tabeli ale mamy nadzieję, że w sobotę wynik ten zostanie znacznie powiększony.
Niestety nasza drużyna jest osłabiona przez brak Adriana, który uległ wypadkowi i napewno w tej rundzie już nie zagra. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.
Mecz poprowadzi Pan Piotr Kochański.

Zapraszamy wszystkich kibiców.